2011. január 26., szerda

Ismertető

Sziasztok!
Azért készítettem ezt a blogot,hogy levelező oldalnak használjuk.
Minden ami a gyermekeinkkel és az iskolával kapcsolatos itt átbeszélhetjük.
Várom a hozzászólásokat,
megjegyzéseket,kritikát...stb
( természetesen nem kötelező,mint az életben oly sok minden,de azért próbálkozom )
Tegyük közösen interaktívvá.
Kérdezzünk egymástól.
Töltsünk fel képeket,idézeteket.
Üdv :)
Mona

2 megjegyzés:

  1. Sziasztok!
    Én is örülök az oldalnak.Nagyon sajnálom azt ami a szülőin történt. Úgy érzem nem igazán tudtuk a problémát sem kezelni, sem megoldani. Mindig ugyan oda jutunk a pénz és megint a pénz.Nem ez az első szülői ahol csak ez a téma. Nem a gyerekein problémái Pl Mi van az angol tanulással? Miért nincs korrepetálás annak akinek nem megy? Mi legyen az új nyelvtanulással? Hogyan fogjunk össze azért,hogy csak a mi gyerekein járjanak a kiválasztott nyelvre. Ne legyenek összevonva mások osztállyal. Volt róla szó, hogy a problémás tanárokról beszélünk, de mindenki azt monda "ne mert a gyerekem issza meg majd a levét" de annak is ha nem történik semmi.
    Vállaljuk magunkat, mert senki nem fog tenni semmit ha mi szülők nem teszünk meg mindent a gyerekekért.

    VálaszTörlés
  2. Sziasztok!!!

    A pedagógusnap pontos ideje: Június 6/szerda/ a vizsgahéten lesz. Mindenkinek előre is köszönöm a pozitív hozzá állását a dologhoz és a segítséget.
    Aki süt-főz kap tőlem még e-mailt biztosan, de előre csak ennyit:
    - sütiket salátákat és egyebet 6.-án délután 14 órától lehet hozni
    - a husit előzőnap délután / pontos időt előtte egy-két nappal telefonon/ tudok mondani
    - segíteni szintén délután 14-től lehet jönni, aki jön hozzon magával esetleg éles kést, kenéshez való kést , öltetett a díszítéshez.
    Neveket a tálakra el ne felejtsétek!!
    Minden segítség jól jön és köszönjük!!!

    Ha kérdés van írjatok vagy telefonáljatok!
    Üdv: Erika

    VálaszTörlés

Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.