Elmentünk és megnéztük a magyar Elektrotechnikai Múzeum-ot.
Csodálatos élménnyel lettünk gazdagabbak.Számomra a fizikai tanulása feledhető élmény volt az iskolában.Azonban ezután a látogatás után kedvet kaptam nagy fiam könyvét elővenni és tanulgatni.A tárlatvezetők fantasztikus átéléssel,hozzáértéssel és humorral fűszerezve meséltek a számunkra minden eszközről,még én is megértettem néhány szakkifejezést.Megismerhettük azokat a Világhírű Magyar Tudósokat akik szerintem már a feledés homályában élnek a köztudatban.Kiderült a számunkra,hogy a világon mi vezető helyet foglalhatnánk el az elektromosság terén ha jó kezekben lenne Magyarország sorsa.
Ajánlani szeretném mindenki számára aki szeretne egy kicsit bele látni elődeink képességeibe és a csodálatos találmányok megismerésébe.
(Egy hátránya volt amit szeretnék megemlíteni sajnos a fűtést nélkülözték,ezáltal kissé hideg volt az egész múzeum.Tehát igazából tavasszal és nyáron biztos,hogy semmi akadályát nem találom annak,hogy ismét felkeressük ezt a csodálatos kiállítást.)
Üdvözlettel:
Mona