2011. január 26., szerda

Ismertető

Sziasztok!
Azért készítettem ezt a blogot,hogy levelező oldalnak használjuk.
Minden ami a gyermekeinkkel és az iskolával kapcsolatos itt átbeszélhetjük.
Várom a hozzászólásokat,
megjegyzéseket,kritikát...stb
( természetesen nem kötelező,mint az életben oly sok minden,de azért próbálkozom )
Tegyük közösen interaktívvá.
Kérdezzünk egymástól.
Töltsünk fel képeket,idézeteket.
Üdv :)
Mona